Казка за лаштунками

2018-03-22

22 березня 2018 року актова зала школи № 206 імені Леся Курбаса була вщерть заповнена: саме цього дня завершувався фестиваль «У світлі театральної рампи» приурочений до дня народження актора, режисера, новатора українського авангардного театру Леся Курбаса. І опустити театральну завісу цього дня випало учням 2-х класів.

Їхня фестивальна програма була для однокласників дебютом і складалася, як і для всіх інших класів, з виступів у 4-х номінаціях.

У пластичному етюді кращими стали учні 2-А класу – Улюблений учитель на уроці». Музичні етюди надзвичайної виразності були у всіх: класні керівники 2-А, 2-Б класів – також брали участь у них, а 2-В клас виконав музичний етюд усім класом. Усі музичні виступи були на шкільну тематику.

Юні читці виступили з художнім читанням байок Л.І. Глібова і представили героїв у яскравих костюмах: були тут Півник та Зозуля, Ягнятко, яскраво-зелений Коник-Стрибунець.

Та найбільше зал очікував початку вистави «Ґудзи-мудзи – королева країни загублених Ґудзиків» за твором Світлани Ра.

Уявіть собі лісову галявину, звивисту доріжку, квіти, дерева – усе-усе з кольорових ґудзиків. Саме там опиняється хлопчик Єгорка, який вирушив на пошуки свого загубленого ґудзика. Дивовижні події, багато музики, чудові костюми та гра юних акторів не могли не зачарувати. Які різні і по особливому неповторні були Єгорки (це Резніченко К. (2-А клас), Бондарчук Олександр (2-Б клас), Гиря Євген (2-В клас)).

А королеви! Своєвільні, категоричні, як і має бути, проте все-одно добрі, і тому усе скінчилося добре: Єгорка знайшов ґудзика, а мамі подарував ще й букет казкових квітів. Веселі гудзульки, гудзекудрики – усі чудово зіграли свої ролі. А батьки в усьому допомагали дітям.

Так закінчилася казка. Закінчилася казка і всього фестивалю – казка за театральними лаштунками. Вона подарувала радість творчих відкриттів нових талантів, надію на нові виступи у наступному році.

Спалахуйте вогні театральної рампи! Ми чекаємо дива зустрічі з театром знову!