Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/DSC_0263.JPG

Звичайна і незвичайна школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району міста Києва, у якій панує атмосфера пошуку, творчого натхнення, уваги і поваги до дитини, де у моноліт з’єднано педагогічну майстерність досвідчених учителів і запал молодих, де найвище поняття – “його величність учень”. А девіз закладу: “Не зупиняйся, шукай, знаходь! Простуй уперед!”.

У 2014-2015 навчальному році школа одержала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня за темою “Морально-духовний розвиток учнів 5-9-их класів” на основі впровадження курсу “Християнська етика в українській культурі”, а у 2015-2016 навчальному році – за темою “Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі”.

Понад три десятиліття навчальний заклад має класи з поглибленим вивченням математики. Нині в школі працюють над створенням профільних класів математично-природничого циклу. За підтримки батьків створено сучасну матеріальну базу кабінетів біології, хімії, географії, фізики із інноваційним мультимедійним обладнанням та навчальними комплексами з цих предметів. У закладі учні 1-Б, 1-В, 1-Г, 2-А, 2-Б, 3-А класів навчаються за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”, розширено спектр гуманітарного циклу: запроваджено вивчення другої іноземної (німецької) мови для учнів 5-их класів, у 8-их класах розпочато поглиблене вивчення англійської мови та української мови.

Упродовж ряду років школа – серед лідерів у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін серед середніх загальноосвітніх шкіл району. Творчо працює наукове товариство учнів “Ерудит”, щороку школярі беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Шкільна громада у 2014 році розпочала роботу з присвоєння школі імені Леся Курбаса, а вже 10 листопада 2016 року рішенням Київміськради школі присвоєно ім'я видатного митця. Шкільний театр-студія “Березіль” підготував виставу “Гайдамаки” за твором Т. Шевченка, етюд "Осінь" за твором О. Олеся на засадах традицій режисера-новатора. Наразі готується до прем'єри вистава "Патетична соната" за п'єсою М.Куліша до 130-річчя від дня народження Леся Курбаса.

Школа № 206 імені Леся Курбаса – справді щасливий острів дитинства, де вміють навчити, де не переривається духовний зв'язок між дорослими і дітьми.

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи