Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса


Шановні батьки!

Змушені звертатися до Вас за допомогою, бо цієї допомоги потребує дитина – учень 9-А класу нашої школи Дмитро Омеляшко.

Після складного лікуванння протягом п’яти років та тимчасового покращення стан дитини різко погіршився, і хлопчик перебуває на межі життя.

Ми звертаємося до всіх небайдужих, до Ваших чулих батьківських сердець з проханням допомогти коштами родині Омеляшків, щоб можна було продовжити лікування дитини.

Банківська картка матері Омеляшко Надії Дмитрівни: Укрсиббанк – 4073 6437 0017 2993.

Допоможіть врятувати дитину!

Педагогічний колектив школи №206

Шановні батьки!

Педагогічний колектив школи шукає дієві форми роботи з батьківським загалом у рамках новітніх вимог Нової української школи.
Зустрічі з Вами будуть відбуватися у форматі спілкування на комунікативних рівнях:
«Батьки – адміністрація»
«Батьки – учителі»
«Батьки – класні керівники»
«Батьки – соціально-психологічна служба»
Тому, віддаючи перевагу індивідуальній роботі з батьками, з жовтня 2018 року кожного останнього четверга місяця чекаємо на Вас у закладі освіти з 16:30 до 18:00 для вирішення усіх питань, які Вас хвилюють.
З повагою.
Адміністрація.

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро дякуємо усім за Вашу активну участь у благодійному ярмарку та спортивних змаганнях, за те, що підтримали дійсно добру справу допомоги дітям з особливими потребами. Нехай ніколи не загасне вогник Вашої доброти, людяності, а наша спільна справа принесе допомогу хворим дітям. На зібрані кошти у сумі 42 635 грн. буде придбане необхідне обладнання та засоби для лікування. Пишаємося Вами!

З повагою.
Директор школи
Світлана Лаговська

Шановні батьки!

Педагогічний колектив школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса високо цінує партнерство у нашій спільній праці ростити юну зміну – наших дітей. Ми вбачаємо у Вас своїх однодумців, помічників, які підтримують освітянський імідж закладу освіти, беруть активну участь у розбудові Нової української школи.

Звертаємось до Вас з проханням з будь-якими проблемами, нерозв’язаними питаннями, нез’ясованою інформацією звертатися до нас безпосередньо в школу – через шкільний сайт або відвідавши заклад освіти. Звернення електронною поштою до Святошинської державної адміністрації не дає змоги швидко і конкретно реагувати на Ваші звернення.

Сподіваємося, що безпосередні контакти із закладом освіти будуть на користь нам у спільній роботі, сприятимуть взаємній поінформованості та вирішенню проблем, що хвилюють Вас.

З повагою.
Директор школи
Світлана Лаговська


ЛАСКАВО ПРОСИМО


/Files/images/DSC_0263.JPG

Звичайна і незвичайна школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району міста Києва, у якій панує атмосфера пошуку, творчого натхнення, уваги і поваги до дитини, де у моноліт з’єднано педагогічну майстерність досвідчених учителів і запал молодих, де найвище поняття – “його величність учень”. А девіз закладу: “Не зупиняйся, шукай, знаходь! Простуй уперед!”.

У 2014-2015 навчальному році школа одержала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня за темою “Морально-духовний розвиток учнів 5-9-их класів” на основі впровадження курсу “Християнська етика в українській культурі”, а у 2015-2016 навчальному році – за темою “Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі”.

Понад три десятиліття навчальний заклад має класи з поглибленим вивченням математики. Нині в школі працюють над створенням профільних класів математично-природничого циклу. За підтримки батьків створено сучасну матеріальну базу кабінетів біології, хімії, географії, фізики із інноваційним мультимедійним обладнанням та навчальними комплексами з цих предметів. У закладі учні 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-А, 3-Б, 4-А класів навчаються за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”, розширено спектр гуманітарного циклу: запроваджено вивчення другої іноземної (німецької) мови та поглиблене вивчення англійської мови та української мови.

Упродовж ряду років школа – серед лідерів у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін серед середніх загальноосвітніх шкіл району. Творчо працює наукове товариство учнів “Ерудит”, щороку школярі беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Шкільна громада у 2014 році розпочала роботу з присвоєння школі імені Леся Курбаса, а вже 10 листопада 2016 року рішенням Київміськради школі присвоєно ім'я видатного митця. Шкільний театр-студія “Березіль” підготував виставу “Гайдамаки” за твором Т. Шевченка, етюд "Осінь" за твором О. Олеся на засадах традицій режисера-новатора. Наразі готується до прем'єри вистава "Патетична соната" за п'єсою М.Куліша до 130-річчя від дня народження Леся Курбаса.

Школа № 206 імені Леся Курбаса – справді щасливий острів дитинства, де вміють навчити, де не переривається духовний зв'язок між дорослими і дітьми.

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031