• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Переможці районного етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р.

ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ вчителя
1. Литвиненко Софія 6-А Математика ІІ Пендюр О.І.
2. Рожко Софія 6-А Математика ІІІ Пендюр О.І.
3. Топорівська Олеся 6-А Математика ІІІ Пендюр О.І.
4. Топорівська Олеся 6-А Комп. графіка І Ващенко Н.В.
5. Удовенко Дар’я 6-А Образотворче мистецтво І Онищук О.І.
6. Паньков Нікіта 7-А Комп. анімація ІІІ Коба Ж.В.
7. Безкоровайний Олександр 7-Б Математика ІІ Пендюр О.І.
8. Безкоровайний Олександр 7-Б Англійська мова ІІІ Кравець О.А.
9. Гуманіцька Софія 7-Б Українська мова і література ІІ Блізніченко О.А.
10. Дановський Олександр 7-Б Математика ІІІ Пендюр О.І.
11. Кривоконь Злата 7-Б Українська мова і література ІІІ Блізніченко О.А.
12. Кривоконь Злата 7-Б Образотворче мистецтво ІІІ Онищук О.І.
13. Кривоконь Злата 7-Б Комп. анімація ІІ Ващенко Н.В.
14. Литвиненко Анастасія 7-Б Образотворче мистецтво ІІІ Онищук О.І.
15. Литвиненко Анастасія 7-Б Комп. графіка ІІІ Ващенко Н.В.
16. Піскун Валерій 7-Б Математика ІІІ Пендюр О.І.
17. Піскун Валерій 7-Б Фізика І Кравченко О.В.
18. Піскун Михайло 7-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
19. Онищук Дарина 8-А Обслуговуючі види праці ІІ Онищук О.І.
20. Байда Софія 8-Б Зарубіжна література ІІ Хіміна Т.В.
21. Байда Софія 8-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
22. Буряк Марія 8-Б Українська мова і література ІІІ Блізніченко О.А.
23. Гуро Уляна 8-Б Зарубіжна література ІІІ Хіміна Т.В.
24. Дзюба Олексій 8-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
25. Закревський Данило 8-Б Математика ІІІ Зайцева Н.В.
26. Ідрісов Дамір 8-Б Математика ІІ Зайцева Н.В.
27. Ідрісов Дамір 8-Б Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
28. Ідрісов Дамір 8-Б Фізика І Кравченко О.В.
29. Рейда Єгор 8-Б Біологія І Щербак Г.О.
30. Скорик Денис 8-Б Математика ІІІ Зайцева Н.В.
31. Парфунов Михайло 8-В Комп. анімація ІІІ Коба Ж.В.
32. Вознюк Аліна 9-А Російська мова ІІІ Сєльнікова Л.В.
33. Жоров Данило 9-А Географія ІІ Кисельова Н.Б.
34. Жоров Данило 9-А Історія ІІ Доценко О.Ю.
35. Жоров Данило 9-А Правознавство ІІІ Доценко О.Ю.
36. Кеда Аріна 9-А Географія ІІ Кисельова Н.Б.
37. Кеда Аріна 9-А Обслуговуючі види праці ІІІ Ковальська Ж.П.
38. Кеда Аріна 9-А Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
39. Костирін Ігор 9-А Математика ІІІ Кононенко Л.В.
40. Костирін Ігор 9-А Фізика ІІІ Кравченко О.В.
41. Мороз Дар’я 9-А Російська мова ІІ Сєльнікова Л.В.
42. Сичинська Вероніка 9-А Російська мова ІІІ Сєльнікова Л.В.
43. Богачевська Вероніка 9-Б Образотворче мистецтво ІІІ Онищук О.І.
44. Гуріна Євгенія 9-Б Фізика ІІІ Кравченко О.В.
45. Петрищева Юлія 10-А Фізична культура І Лаговська Ю.О.
46. Решетнік Марія 10-А Екологія ІІІ Щербак Г.О.
47. Гуцаленко Дмитро 10-Б Фізична культура ІІІ Лаговська Ю.О.
48. Дедухно Анна 10-Б Біологія І Щербак Г.О.
49. Кучерявенко Єгор 10-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
50. Кучерявенко Єгор 10-Б Математика ІІІ Зайцева Н.В.
51. Пилипченко Богдан 10-Б Історія ІІІ Макаровець О.В.
52. Пилипченко Богдан 10-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
53. Пилипченко Богдан 10-Б Англійська мова ІІІ Пірус Л.В.
54. Пороховата Єлизавета 10-Б Географія ІІ Кисельова Н.Б.
55. Пороховата Єлизавета 10-Б Українська мова і література ІІІ Кодлубовська Л.В., Лаговська С.В.
56. Пороховата Єлизавета 10-Б Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
57. Пороховата Єлизавета 10-Б Фізика І Кравченко О.В.
58. Савченко Ольга 10-Б Біологія І Щербак Г.О.
59. Чередник Володимир 10-Б Біологія І Щербак Г.О.
60. Галіченко Катерина 11-Б Зарубіжна література І Хіміна Т.В.
61. Галіченко Катерина 11-Б Математика ІІІ Куликовська Т.В.
62. Драч Микита 11-Б Історія ІІІ Мунтян В.М.
63. Зайцева Мирослава 11-Б Біологія ІІІ Щербак Г.О.
64. Земерс Сергій 11-Б Математика ІІІ Куликовська Т.В.
65. Ібрагімова Анастасія 11-Б Педагогіка і психологія І Доценко О.Ю.
66. Іванченко Георгій 11-Б Географія ІІ Кисельова Н.Б.
67. Іванченко Георгій 11-Б Математика ІІІ Куликовська Т.В.
68. Омеляшко Іван 11-Б Історія ІІ Мунтян В.М.
69. Петренко Дмитро 11-Б Педагогіка і психологія І Доценко О.Ю.
70. Петренко Дмитро 11-Б Математика ІІІ Куликовська Т.В.
71. Петренко Дмитро 11-Б Зарубіжна література ІІІ Хіміна Т.В.
72. Прус Маргарита 11-Б Англійська мова ІІ Пірус Л.В.
73. Тарасов Дмитро 11-Б Математика ІІ Куликовська Т.В.
74. Тарасов Дмитро 11-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
75. Тарасов Дмитро 11-Б Фізика ІІІ Кравченко О.В.
76. Трубіцина Ольга 11-Б Образотворче мистецтво ІІІ Онищук О.І.
77. Трубіцина Ольга 11-Б Педагогіка і психологія ІІІ Доценко О.Ю.
78. Федотова Оксана 11-Б Педагогіка і психологія ІІІ Доценко О.Ю.
79. Шевченко Яна 11-Б Педагогіка і психологія І Доценко О.Ю.
80. Шостак Поліна 11-Б Зарубіжна література І Хіміна Т.В.
81. Шостак Поліна 11-Б Українська мова і література ІІІ Кодлубовська Л.В., Лаговська С.В.

Переможці

І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН у 2018-2019 н.р.

п\п Прізвище, ім’я учня Секція Клас Назва роботи Керівник роботи Місце
1. Марченко Ігор Українська мова 9-А Англіцизми в українській мові Марковська Т.Ю. 2
2. Власенко Орест Українська мова 9-В Сленг гравців у комп’ютерних іграх Сапожнікова В.В. 2
3. Копиловська Владислава Українська література 9-В Сучасні поети Київщини Сапожнікова В.В. 3
4. Медовник Богдана Українська література 9-В Поети і музика 60-х років Сапожнікова В.В. 3
5. Мороз Дар’я Українська література 9-А Леся Українка та Лесь Курбас у творі «У пущі» Марковська Т.Ю. 3
6. Кеда Аріна Українська література 9-А Битва під Берестечком в українській літературі Марковська Т.Ю. 1
7. Кравчук Наталія Українська література 9-А Особиста любов Т.Г.Шевченка в його творчості Марковська Т.Ю. 3
8. Поліщук Софія Мистецтво-знавство 9-Б Мозаїки київських храмів Мунтян В.М. 1
9. Кучеренко Єлизавета Мистецтво-знавство 10-Б Лесь Курбас: культурно-діяльніцький аспект Кодлубовська Л.В. 1
10. Кононенко Анастасія Фолькло-ристика 10-А Міфічний світ «Лісової пісні» Лесі Українки Блізніченко О.А. 3
11. Язепчик Анастасія Фолькло-ристика 10-А Вода в обрядах і віруваннях українців Блізніченко О.А. 3
12. Коваленко Олександра Журналістика 10-А Слоган як вид реклами Блізніченко О.А. 2
13. Гора Олександра Журналістика 9-А Загальнодоступний контент «Української правди» - одного з перших web-ЗМІ Марковська Т.Ю. 3
14. Язепчик Анастасія Історичне краєзнавство 10-А Історія одного будинку Макаровець О.В. 3
15. Кардашова Анастасія Всесвітня історія 11-Б Міфи та реалії ставки Гітлера «Вервольф» Макаровець О.В. 3
16. Гуріна Євгенія Англійська мова 9-Б Структура словосполучення в англомовному рекламному слогані Кравець О.А. 3
17. Кардашова Анастасія Зарубіжна література 11-Б Християнські мотиви у творах світових класиків: М.О.Булгакова «Майстер і Маргарита» та Й.-В.Гете «Фауст» Хіміна Т.В. 1
18. Федоренко Іван Зарубіжна література 11-Б Історична правда та вимисел у романі О.Дюма «Дві Діани» Хіміна Т.В. 2
19. Пороховата Єлизавета Зарубіжна література 10-Б Специфіка містичного антагоніста в романі С.Е.Кінга «Воно» Сєльнікова Л.В. 3
20. Кучеренко Єлизавета Зарубіжна література 10-Б Реалізм Г.Флобера. Конфлікт романтичних ілюзій та дійсності за романом «Пані Боварі» Сєльнікова Л.В. 2
21. Савченко Ольга Зарубіжна література 10-Б Особливості розвитку сюжету казки-феєрії М.Метерлінка «Синій птах» Сєльнікова Л.В. 3
22. Гора Олександра Географія та ландшафтознавство 9-А Відмінність українського народного костюму ХІХ-ХХ ст. внаслідок різного географічного положення Кисельова Н.Б. 2
23. Шевченко Анатолій Географія та ландшафтознавство 9-А Вплив науково-технічного прогресу на екологію великих міст Кисельова Н.Б. 2
24. Дедухно Анна Географія та ландшафтознавство 10-Б Японія та унікальність її культури Кисельова Н.Б. 3
25. Карпенко Михайло Географія та ландшафтознавство 10-Б Шведська модель суспільства: капіталізм чи соціалізм Кисельова Н.Б. 2
26. Кучерявенко Єгор Географія та ландшафтознавство 10-Б Вплив нафти на економіку канадської провінції Альберта Кисельова Н.Б. 2
27. Петраш Олександр Географія та ландшафтознавство 10-Б Геополітичне положення США за президентства Д.Трампа Кисельова Н.Б. 3
28. Чередник Володимир Географія та ландшафтознавство 10-Б Геополітичне положення Ізраїля. Досвід для України Кисельова Н.Б. 2
29. Коваленко Олександра Метеорологія та кліматологія 10-А Вплив змін погодних умов на організм людини Кисельова Н.Б. 1
30. Мороз Дар’я Геоінформаційні системи 9-А Інтернет як джерело вивчення географії Кисельова Н.Б. 2
31. Прус Маргарита Фінанси, грошовий обіг та кредит 11-Б Формування видатків бюджету на охорону здоров’я Кисельова Н.Б. 1
32. Колесніченко Олексій Математика 9-А Графи Кононенко Л.В. 3
33. Костирін Ігор Математика 9-А Діофантові рівняння Кононенко Л.В. 3
34. Пороховата Єлизавета Математика 10-Б Розв’язування нерівностей з параметрами Зайцева Н.В. 2
35. Дедухно Анна Математика 10-Б Застосування теореми Безу до розв’язування рівнянь Зайцева Н.В. 3
36. Чередник Володимир Математика 10-Б Теорема Птолемея Зайцева Н.В. 3
37. Кучерявенко Єгор Математика 10-Б Задачі з параметрами Зайцева Н.В. 3
38. Кеда Аріна Прикладна математика 9-А Математика в хімії Кононенко Л.В. 3
39. Пилипченко Богдан Прикладна математика 10-Б Побудова оціночної функції і задача класифікації Зайцева Н.В. 1
40. Дедухно Анна Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології 10-Б Вплив мобільного телефона на організм людини Кравченко О.В. 2
41. Кучерявенко Єгор Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка 10-Б Дослідження різних аеродинамічних моделей літаків Кравченко О.В. 2
42. Махиборода Антон Експериментальна фізика 10-А Практичне використання мікросхеми NE555 Кравченко О.В.
43. Пилипченко Богдан Експериментальна фізика 10-Б Найпростіші електродвигуни Кравченко О.В.
44. Коваленко Олександра Медицина 10-А Харчові розлади Щербак Г.О. 3
45. Петрищева Юлія Медицина 10-А Адаптація м'язів та усього організму до фізичних навантажень Щербак Г.О. 3
46. Гуцаленко Дмитро Медицина 10-Б Теорія і методи виховання кваліфікованих спортсменів в академічному веслуванні Щербак Г.О. 2
47. Пилипченко Богдан Медицина 10-Б Нейропластичність як базова властивість головного мозку Щербак Г.О. 1
48. Прус Маргарита Психологія 11-Б Особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти Доценко О.Ю. 1
49. Вознюк Аліна Хімія 9-А Хімічний елемент, що є джерелом енергії та тепла – карбон. Той, хто підтримує життя Макаренко Л.П. 3
50. Будзан Петро Хімія 9-Б Мікроелементи релаксації людини – магній Макаренко Л.П. 3
51. Шевченко Павло Хімія 9-В Біопаливо Макаренко Л.П. 3

Переможці ІІ (районного) етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Кучма Михайло 5-А ІІІ Мельничук Н.В.
2. Бублик Надія 5-Б ІІІ Блізніченко О.А.
3. Удовенко Артем 5-В ІІ Мельничук Н.В.
4. Литвиненко Софія 6-А ІІІ Дзюбенко Г.В.
5. Топорівська Олеся 6-А ІІІ Дзюбенко Г.В.
6. Гуманіцька Софія 7-Б ІІІ Блізніченко О.А.
7. Кривоконь Злата 7-Б ІІІ Блізніченко О.А.
8. Буряк Марія 8-Б ІІ Блізніченко О.А.
9. Новікова Наталія 8-Б ІІІ Блізніченко О.А.
10. Кеда Аріна 9-А ІІІ Марковська Т.Ю.
11. Пороховата Єлизавета 10-Б І Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
12. Грудницька Анастасія 10-А І Блізніченко О.А. Лаговська С.В.
13. Галіченко Катерина 11-Б І Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
14. Тарасов Дмитро 11-Б ІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
15. Іванченко Георгій 11-Б ІІІ Дзюбенко Г.В. Лаговська С.В.

Переможці ІІІ (міського) етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Галіченко Катерина 11-Б ІІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.

Переможці ІІ (районного) етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Удовенко Артем 5-В І Мельничук Н.В.
2. Литвиненко Софія 6-А ІІІ Дзюбенко Г.В.
3. Байда Софія 8-Б І Блізніченко О.А.
4. Буряк Марія 8-Б ІІ Блізніченко О.А.
5. Галіченко Катерина 11-Б ІІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
Кiлькiсть переглядiв: 1252

Коментарi

  • Olexandr Gumenyuk

    2017-12-26 23:08:20

    Непогано=)...

  • Вася Пупкін

    2016-11-18 19:14:48

    О Боже як добре тут навчатись...

  • Поллианна

    2016-11-13 08:21:22

    Я в захваті! Це ж чудово вчитися в такій школі!......

  • Katie Dream

    2016-09-19 19:23:37

    Супер!!! Дуже талановита школа!!!......

  • Сахарок

    2015-12-14 22:41:17

    Круть!...

  • Антоненко Мария

    2015-07-30 17:06:47

    В школи багато таланту!!!...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031