• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

НАША ГОРДІСТЬ

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Світовенко Катерина 7-Б Українська мова і література ІІІ Блізніченко О.А. Лаговська С.В.
2. Фадіна Софія 7-Б Українська мова і література ІІІ Блізніченко О.А. Лаговська С.В.
3. Ібрагімова Анастаія 10-Б Українська мова і література ІІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
4. Мороз Дар’я 8-А Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
5. Пороховата Єлизавета 9-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
6. Тарасов Дмитро 10-Б Географія І Кисельова Н.Б.
7. Іванченко Георгій 10-Б Географія ІІ Кисельова Н.Б.
8. Сулханов Ерік 10-Б Географія ІІІ Кисельова Н.Б.
9. Луценко Тетяна 11-А Географія ІІ Кисельова Н.Б.
10. Литвиненко Анастасія 6-Б Образотворче мистецтво І Матвєєва Л.В.
11. Щербак Ольга 6-Б Образотворче мистецтво ІІ Матвєєва Л.В.
12. Кривоконь Злата 6-Б Образотворче мистецтво ІІІ Матвєєва Л.В.
13. Ступко Валерія 7-Б Образотворче мистецтво ІІІ Матвєєва Л.В.
14. Пороховата Єлизавета 9-Б Образотворче мистецтво І Матвєєва Л.В.
15. Прасолова Вероніка 9-А Образотворче мистецтво І Матвєєва Л.В.
16. Задорожна Ольга 9-А Образотворче мистецтво ІІІ Матвєєва Л.В.
17. Кучерява Марина 10-А Образотворче мистецтво І Матвєєва Л.В.
18. Трубіцина Ольга 10-Б Образотворче мистецтво ІІ Матвєєва Л.В.
19. Байда Софія 7-Б Зарубіжна література ІІ Хіміна Т.В.
20. Фадіна Софія 7-Б Зарубіжна література ІІ Хіміна Т.В.
21. Світовенко Катерина 7-Б Зарубіжна література ІІІ Хіміна Т.В.
22. Прус Маргарита 10-Б Педагогіка і психологія ІІ Доценко О.Ю.
23. Луценко Тетяна 11-А Педагогіка і психологія ІІІ Доценко О.Ю.
24. Піскун Михайло 6-Б Математика ІІ Пендюр О.І.
25. Піскун Валерій 6-Б Математика ІІІ Пендюр О.І.
26. Безкоровайний Олександр 6-Б Математика ІІІ Пендюр О.І.
27. Ідрісов Дамір 7-Б Математика ІІ Зайцева Н.В.
28. Світовенко Катерина 7-Б Математика ІІІ Зайцева Н.В.
29. Колесніченко Олексій 8-А Математика ІІІ Кононеко Л.В.
30. Пилипченко Богдан 9-Б Математика ІІ Зайцева Н.В.
31. Пороховата Єлизавета 9-Б Математика ІІІ Зайцева Н.В.
32. Земерс Сергій 10-Б Математика І Куликовська Т.В.
33. Тарасов Дмитро 10-Б Математика ІІ Куликовська Т.В.
34. Галіченко Катерина 10-Б Математика ІІІ Куликовська Т.В.
35. Онищук Нікіта 10-Б Фізична культура ІІІ Фомін О.В.
36. Михайленко Вікторія 10-Б Фізична культура ІІІ Фомін О.В.
37. Жоров Данило 8-А Історія ІІІ Мунтян В.М.
38. Драч Микита 10-Б Історія ІІІ Мунтян В.М.
39. Омеляшко Іван 10-Б Історія ІІІ Мунтян В.М.
40. Савченко Владислав 11-А Історія ІІІ Доценко О.Ю.
41. Савченко Станіслав 11-А Історія ІІІ Доценко О.Ю.
42. Закревський Данило 7-Б Фізика ІІІ Кравченко О.В.
43. Гуріна Євгенія 8-Б Фізика ІІІ Кравченко О.В.
44. Пилипченко Богдан 9-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
45. Свердліченко Дмитро 9-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
46. Зайцева Мирослава 10-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
47. Тарасов Дмитро 10-Б Фізика ІІ Кравченко О.В.
48. Пилипченко Богдан 9-Б Біологія ІІІ Щербак Г.О.
49. Кучерява Марина 10-А Біологія ІІІ Щербак Г.О.
50. Мартинюк Андрій 11-А Біологія І Щербак Г.О.
51. Луценко Тетяна 11-А Біологія ІІ Щербак Г.О.
52. Мартинюк Андрій 11-А Екологія ІІ Щербак Г.О.
53. Ледовська Олександра 11-А Екологія ІІІ Щербак Г.О.
54. Прус Маргарита 10-Б Англійська мова ІІ Старунська Ю.А.
55. Кеда Аріна 8-А Обслуговуючі види праці ІІІ Ковальська Ж.П.
56. Світовенко Катерина 7-Б Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
57. Ідрісов Дамір 7-Б Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
58. Пороховата Єлизавета 9-Б Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
59. Луценко Тетяна 11-А Хімія ІІІ Макаренко Л.П.
60. Пороховата Єлизавета 9-Б Правознавство ІІІ Мунтян В.М.
61. Омеляшко Дмитро 10-Б Правознавство ІІІ Доценко О.Ю.
62. Кривоконь Злата 6-Б Комп’ютерна графіка ІІ Ващенко Н.В.
63. Ільчишина Анастасія 6-В Комп’ютерна графіка ІІІ Ващенко Н.В.
64. Піскун Валерій 6-Б Веб-дизайн ІІІ Ващенко Н.В.
65. Кучерявенко Єгор 9-Б Веб-дизайн ІІІ Ващенко Н.В.

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2017-2018 н.р.

Прізвище ім’я учня Секція Клас Тема роботи Вчитель Місце
1. Трубіцина Ольга Євгенівна Українська література 10-Б Постать корифея українського національного театру М.Кропивницького в єдності з духовною спадщиною Т. Шевченка Лаговська С.В. 1 М
2. Кононенко Анастасія Олександрівна Українська література 9-А Міфічні «крила кольору хмар» Дари Корній Блізніченко О.А. 1 М
3. Ледовська Олександра Дмитрівна Українська література 11-А Історія України у творах Ліни Костенко Кодлубовська Л.В. 3
4. Сулханов Ерік Костянтинович Мистецтво-знавство 10-Б Театральна етика Леся Курбаса Мунтян В.М. 1 М
5. Таращук Анастасія Віталіївна Мистецтво-знавство 11-А Світова біографія українського «Щедрика» Доценко О.Ю. 3
6. Пороховата Єлизавета Олександрівна Зарубіжна література 9-Б Ліричні образи у романі М.Зузака «Крадійка книжок» Сєльнікова Л.В. 3
7. Свердліченко Дмитро Юрійович Англійська мова 9-Б Види, функції та значення пунктуації у казці Л.Керролла «Аліса в Країні Див» Кравець О.А. 2 М
8. Кучеренко Єлизавета Вадимівна Історія України 9-Б Кримське ханство: суспільно-політичний аспект Мунтян В.М. 3
9. Драч Микита Сергійович Історія України 10-Б Державницькі погляди В.П.Кочубея Мунтян В.М. 3 М
10. Прус Маргарита Геннадіївна Всесвітня історія 10-Б Шестиденна війна 1967 р. у кризі арабо-ізраїльського конфлікту Мунтян В.М. 3
11. Кардашова Анастасія Вадимівна Всесвітня історія 10-Б Міфи і реалії ставки Гітлера Верфольф Мунтян В.М. 3
12. Ковальчук Максим Васильович Прикладна математика 9-Б Нестандартні методи розв’язування деяких типів рівнянь та нерівностей Зайцева Н.В. 1 М
13. Пилипченко Богдан Олегович Прикладна математика 9-Б Математична логіка Зайцева Н.В. 1 М
14. Пороховата Єлизавета Олександрівна Математика 9-Б Нерівності з параметрами Зайцева Н.В. 2 М
15. Дедухно Анна Ярославівна Математика 9-Б Застосування теореми Безу для розв’язування рівнянь вищих ступенів Зайцева Н.В. 2
16. Свердліченко Дмитро Юрійович Математичне моделювання 9-Б Елементи криптографії Зайцева Н.В. 2
17. Скорик Костянтин Олександрович Математика 9-Б Елементи теорії множин Зайцева Н.В. 2
18. Гулак Олександра Михайлівна Математика 9-Б Математичні методи в теорії гри Зайцева Н.В. 3
19. Кучерявенко Єгор В'ячеславович Математика 9-Б Рівняння з параметрами Зайцева Н.В. 3
20. Лістровий Руслан Сергійович Математика 9-Б Теорема Птолемея Зайцева Н.В. 3
21. Мозговий Дмитро Анатолійович Прикладна математика 9-Б Симетрія в геометрії Зайцева Н.В. 3
22. Пилипченко Богдан Олегович Машино-будування та робото-техніка 9-Б Типи електродвигунів, їх історія Кравченко О.В. 1
23. Кучерявенко Єгор В’ячеславович Авіа- та ракето-будування 9-Б Дослідження аеродинамічних характеристик різних моделей літаків Кравченко О.В. 1
24. Махиборода Антон Ігорович Електроніка та приладо-будування 9-А Практичне застосування звукового генератора. Таймер NE 555 Кравченко О.В. 2
25. Дедухно Анна Ярославівна Біофізика 9-Б Вплив мобільного телефону на організм людини Кравченко О.В. 2
26. Карпенко Михайло Олексійович Екпери-ментальна фізика 9-Б Виготовлення портативної батареї для зарядки смартфона Кравченко О.В. 2
27. Пороховата Єлизавета Олександрівна Інформаційно-комунікаційні системи та технології 9-Б Явище звуку. Ультразвук Кравченко О.В. 2
28. Свердліченко Дмитро Юрійович Технологічні процеси та перспективні технології 9-Б Магнітна левітація Кравченко О.В. 2
29. Зайцева Мирослава Сергіївна Біофізика 10-Б Радіація в Україні Кравченко О.В. 2
30. Мандрика Даніїл Валерійович Машино-будування та робото-техніка 11-А Провідні технології ралійних автомобілів Кравченко О.В. 2
31. Кучеренко Єлизавета Вадимівна Біофізика 9-Б Енергія в житті людини Кравченко О.В. 3
32. Галіченко Катерина Сергіївна Географія та ландшафто-знавство 10-Б Особливості вирощування основних сільськогосподарських культур областей Київського Придніпров’я Кисельова Н.Б.
33. Шостак Поліна Олександрівна Географія та ландшафто-знавство 10-Б Парадипломатичні відносини між Україною та Німеччиною. Міжрегіональне співробітництво на рівні міст та регіонів Кисельова Н.Б. 1 М
34. Степушенко Марія Володимиріна Географія та ландшафто-знавство 10-Б Донбас: соціально-економічні встрати і пріоритетні напрями відродження Кисельова Н.Б. 2 М
35. Петренко Дмитро Андрійович Географія та ландшафто-знавство 10-Б Особливості курортних зон в Америці Кисельова Н.Б. 3
36. Шевченко Яна Ростиславівна Географія та ландшафто-знавство 10-Б Торговельні канали світу Кисельова Н.Б. 3
37. Ковальчук Максим Васильович Географія та ландшафто-знавство 9-Б Екологічний стан природних об’єктів Святошинського району м.Києва Кисельова Н.Б. 2
38. Кучерявенко Єгор В'ячеславович Географія та ландшафто-знавство 9-Б Існуючі та перспективні об’єкти України для внесення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Кисельова Н.Б. 3
39. Пороховата Єлизавета Олександрівна Географія та ландшафто-знавство 9-Б Особливості соціально-економічного розвитку Львівської області Кисельова Н.Б. 3
40. Грудницька Анастасія Екологія тваринного світу (зоологія) 9-А Вплив стресових факторів на зріст та розвиток молюсків ахатин Щербак Г.О. 1 М
41. Коваленко Олександра Екологія тваринного світу (зоологія) 9-А Птахи – символи українського етносу Щербак Г.О. 2
42. Прасолова Вероніка Екологія рослинного світу (ботаніка) 9-А Космічне рослинництво Щербак Г.О. 3
43. Пилипченко Богдан Медицина 9-Б Штучна нейронна мережа і нові відкриття, пов’язані з головним мозком Щербак Г.О. 1
44. Прус Маргарита Психологія 10-Б Психоаналіз. Внесок Зигмунда Фрейда в розвиток психології Доценко О.Ю. 2
45. Луценко Тетяна Психологія 11-А Психологічні особливості дітей молодшого шкільного віку Доценко О.Ю. 3

Примітка. Літера "М" означає, що робота рекомендується до участі у ІІ (міському) етапі конкурсу.


Переможці ІІ (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Литвиненко Софія 5-А ІІ Дзюбенко Г.В.
2. Топорівська Олеся 5-А ІІ Дзюбенко Г.В.
3. Гуманіцька Софія 6-Б ІІІ Блізніченко О.А.
4. Світовенко Катерина 7-Б ІІІ Блізніченко О.А.
5. Буряк Марія 7-Б ІІІ Блізніченко О.А.
6. Пороховата Єлизавета 9-Б ІІІ Блізніченко О.А.
7. Луценко Тетяна 11-А ІІ Блізніченко О.А.
8. Гончаренко Богдана 11-А ІІІ Блізніченко О.А.

Переможці ІІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р.

Прізвище ім’я учняКласМісцеВчитель
1. Топорівська Олеся5-АІІІДзюбенко Г.В.
2. Гуманіцька Софія6-БІІБлізніченко О.А.

Переможці ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р.

Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Литвиненко Софія 5-А ІІ Дзюбенко Г.В.
2. Кривоконь Злата 6-Б ІІІ Блізніченко О.А.
3. Байда Софія 7-Б ІІІ Блізніченко О.А. Лаговська С.В.
4. Галіченко Катерина 10-Б ІІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
5. Ібрагімова Анастасія 10-Б ІІІ Кодлубовська Л.В. Лаговська С.В.
Кiлькiсть переглядiв: 922

Коментарi

  • Olexandr Gumenyuk

    2017-12-26 23:08:20

    Непогано=)...

  • Вася Пупкін

    2016-11-18 19:14:48

    О Боже як добре тут навчатись...

  • Поллианна

    2016-11-13 08:21:22

    Я в захваті! Це ж чудово вчитися в такій школі!......

  • Katie Dream

    2016-09-19 19:23:37

    Супер!!! Дуже талановита школа!!!......

  • Сахарок

    2015-12-14 22:41:17

    Круть!...

  • Антоненко Мария

    2015-07-30 17:06:47

    В школи багато таланту!!!...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031