/Files/images/school1.jpg

Добрий наш дім - рідная школа...

Уперше свої двері для учнів нового житлового масиву Микільська Борщагівка школа № 206 гостинно відкрила 1 вересня 1972 року. Ось уже 42 роки лунає дзвоник і високими сходами піднімаються до храму знань учні. /Files/images/hlam/9.jpg

Першим директором школи стала Волкова Алла Олександрівна, справжній педагог, фахівець найвищого класу, учитель за покликом серця. Саме вона зуміла сформувати чудовий колектив учителів-однодумців, людей творчих, натхнених, мудрих. У роботі педколективу було накреслено генеральну стратегічну лінію: розвиток творчого потенціалу кожної дитини, виховання людських чеснот, патріотизму. Якнайкраще поєдналися у роботі учительського колективу досвід, глибокі фахові знання ветеранів педагогічної праці Випущено В.Ф., Сніжка М.М., Малюк В.В., Городецької Л.М., Єреміївської Л.Ф., Кречковської Л.І., та творчий запал молодих учителів Середи Л.Й., Кодлубовської Л.В., Захарчук Н.Г., Шлейченко О.П., Кисельової Н.Б. та інших.

Результат роботи – глибокі знання учнів помножені на високу духовність.

Вже у перші три роки роботи школа створила методичну базу для переходу до роботи за кабінетною системою: було відкрито 15 предметних навчальних кабінетів. Лінгафонні кабінети школи були серед найкращих у міcті.

/Files/images/15.jpg

З 1974 р. школа одержала статус навчального закладу з поглибленим вивченням математики і фізики. Проте серед учнів школи було багато переможців предметних олімпіад з інших предметів: рідної мови та літератури, біології, географії, історії. Учителі та учні успішно перемагали і у оглядах художньої самодіяльності.

/Files/images/24.jpg

Знайомитись з роботою школи, переймати досвід приїздили до нас делегації з усієї України, з Японії, Казахстану, Франції тощо. Учні математичних класів стали переможцями міжнародних олімпіад у Нью-Йорку, Стамбулі.

З весни 1974 р. учні школи багато зробили для опорядження свого мікрорайону. Ще донедавна сумна Борщагівка одягла ошатне вбрання алей вздовж пр. 50-річчя Жовтня (нині пр. Леся Курбаса), вул. Картвелішвілі, б-ру Ромена Роллана. Каштани і клени зашелестіли на пустирі, а нині тут великий парк «Юність». Разом з деревами вже виросли і ті діти, які садили їх навколо рідної школи.

Естафету здобутків учнівського та педагогічного колективу з 1987 перейняла і продовжила Хіміна Тетяна Володимирівна, і великий шкільний корабель міцно посів одне з чільних місць серед навчальних закладів свого району та міста.

/Files/images/hlam/6.jpg

Школа зберегла традиції, проте вдихнула у свої вітрила свіжий вітер змін.

У 1991 р. у школі було створено особливу країну, названу «Ерудит». Ця дитяча країна – цілісна система навчально-виховної роботи, заснованої на засадах учнівського самоврядування, вона поєднала співпрацю учителів, учнів, батьківської громади. Урочисто було затверджено Статут країни «Ерудит», його герб, гімн, прапор. Шкільне віче обирало Президента країни.

Попередня Серпень 2017 Наступна